Fight Club Exxen

Bilgehan Demir’in hazırlayıp sunduğu Fight Club Exxen, Acun Medya bünyesinde yer alan Dijital TV Platformu EXXEN için MBD PRO tarafından hazırlanan özel bir dövüş evi projesidir.

Aynı evde yaşayan 11 kickboksörün amansız mücadelesine tanıklık ettiğimiz, Türkiye’de ilk kez yapılan bir projedir. 4 ayrı turnuvada şampiyonluk kazanan dövüşçülerin yarı final yaptığı ardından da süper final için çarpıştığı adrenalin dolu bir yarışma. Dövüşçüler kendi yemeklerini kendileri yapıyor ve bulaşık ile çamaşırlarını da kendileri yıkıyor. Ev temizliğinden de kendileri sorumlu. Günde 2 saat antrenman hakkı bulunan dövüşçülerin sözleşme gereği iletişim hakkı bulunmuyor. 18 bölümden oluşan dev heyecan için uzun hazırlıklar yapıldı.

Dövüşçü Kadrosunda Türkiye’nin en yetenekli kickboksörlerinden Mehmet Ali Meriç, İsmail Uzuner, Muhammed Apaydın, Medeni Çelik, Enis Yunusoğlu, Onur Çelik, Kutluhan Sormageç, Berat Altıntop, Mükremin Güler, İsa Göçmen ve Hasan Demir yer aldı.

Abone olduğunuz takdirde Fight Club Exxen’in tüm bölümlerini Bilgehan Demir’in anlatımıyla Dijital TV Platformu EXXEN ’de izleyebilirsiniz.

info@mbd.com.tr 08508855757

© 2021 Bilgehan Demir. Tüm hakları saklıdır.